Služby

Vrata a brány

Výroba vrat a bran na zakázku

Vyrábíme různé druhy vrat, bran a branek. Od jednoduchých dvířek na zahrádku, které bývají součástí oplocení, až po vjezdové vrata vybavená vlastním pohonem na dálkové ovládání. Brány vyrábíme z uzavřených profilů dle přání zákazníka, stejně tak i jejich povrchové úpravy a výplně. Výroba a montáž vrat a bran na zakázku Praha a Střední Čechy.

Ploty

Výroba plotů na zakázku

Upřednostňujete soukromí a hledáte plot, který omezí výhled na Vaši nemovitost? Dle Vašeho přání navrhneme, postavíme, namontujeme plot z čtyřhranného pletiva, pozinkovaného průmyslového oplocení, betonový plot – zkrátka plot na klíč, dle individuálních požadavků zákazníka (materiál, výška, barva). Výroba a stavba plotů Praha a Střední Čechy.

Terasy

Stavba teras na zakázku

Volba konstrukce podlahy na terase by se měla odvíjet od faktu, zda-li je terasa zastřešená nebo bez zastřešení. Pro rovný terén, který nebude vyžadovat náročné úpravy, je v případě nezastřešené terasy vhodné udělat nášlapnou plochu z některého typu dlažby, která se pokládá „na sucho“ do štěrkového nebo pískového lože. Tedy například z kamenů, cihel, dlažebních kostek, zámkové dlažby nebo betonových dlaždic. Toužíte-li však po dokonale rovné a snadno omyvatelné podlaze z keramických dlaždic, musíte pod ni vybudovat betonovou základovou desku. Stavbu teras realizujeme v regionech Praha a Střední Čechy.

Žaluzie

Výroba a montáž žaluzií

Vyrábíme a montujeme žaluzie dle přání zákazníka. Výroba a montáž zaluzií Praha a Střední Čechy.